Kačerginėje – Baltijos šalių žiedinių lenktynių meistrai.

Gegužės 29-30 dienomis Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje pirmą kartą šiemet susirinks visi pajėgiausieji Baltijos šalių žiedinių lenktynių meistrai. Paskutinį gegužės savaitgalį čia vyks Baltijos šalių automobilių žiedinių lenktynių 2010 metų atvirojo čempionato antrojo etapo varžybos, sutampančios su visų trijų šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos automobilių žiedinių lenktynių čempionatų antraisiais etapais.

Daugiau apie tai čia

BaTCC 2010 Ryga I-mas etapas.

Rygoje įvyko pirmas Baltijos šalių žiedinių lenktynių etapas. Saulėta diena ir pavasariškai šiltas oras puikiai atitiko dalyvių ir žiūrovų gausą.
Lenktynėse dominavo BMW markės automobiliai, bet jiems atsipūsti neleido mažalitražės ir kur kas silpnesnės, bet nelėtesnės Hondos.

Daugiau apie tai čia2010m. Hondų sezono atidarymo šventė

Visą savaitę švietė pavasarinė saulutė. Visi Hondų fanai blizginosi savo ratus ir ruošėsi 2010 metų Hondų sezono atidarymo šventei.
Iš kur buvęs, kur nebuvęs kiaulės dėsnis ir niūrus lietingas oras aptemdė fotografų objektyvus. Bet ne Honda automobilių savininkų nuotaikas!
Visi buvo patenkinti ir draugiški matydami tiek daug pirmą kartą susirinkusių Honda S2000 roadster'ių Honda klubo organizuojamoje šventėje.

Renginio nuotraukas rasite čia.

Schummy's Honda S2000

Tai – pikčiausiai atrodanti Honda S2000 visoje Lietuvoje. Tai – automobilis, priklausantis didžiausiam Honda S2000 fanui Lietuvoje. Ir, negana to – jis dar turi nerealiai įdomią istoriją, kurią aprašė pats mašinos savininkas Andrius Firantas.

Taigi, jūsų dėmesiui – ilgas, įdomus ir šiek tiek redaguotas Andriaus rašinys. Apie visą tiek s2k, tiek jo paties, kaip autosportininko, istoriją.

Daugiau apie tai čia

1:18 S2000 Svajonės įgyvendinimas

Sena svajonė: turėti tokį auto modelį, kokį automobilį pats vairuoji ar kada vairavai. Dauguma tokių modeliu tai tik ir lieka svajonėse. Tačiau, tik ne šį kartą!

Daugiau apie tai čia
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
S2000.lt E-Paštas
Facebook

Vieša apklausa
Kokios spalvos S2000 Jums labiausiai patinka?

Juoda

Balta

Sidabrinė

Geltona

Mėlyna

Raudona

Kita