Svajonės įgyvendinimas

Sena svajonė: turėti tokį auto modelį, kokį automobilį pats vairuoji ar kada vairavai. Dauguma tokių modeliu tai tik ir lieka svajonėse. Tačiau, tik ne šį kartą!
Seniai, kolekcijoje stovintį geltonos spalvos 1:18 Honda S2000 nedavė ramybės. Mano tikroji Honda tai sidabrinė!?
Niekis galvoju...
Po savaitgalio ji jau sidabrinė! ;-)Neperseniausiai pasidariau tokią pat, tik sportinę Honda S2000. Norėjau kad ji būtų juoda matinė, su baltais dangčiais ir ryškiai oranžiniu spoileriu.Lenktynių laikas artėjo, darbų prie sportines hondos buvo kaip visada daug. Neviską spėjau padaryti, bet lenktynėse, būti neaplenkiamam, tai netrukdė.Na ir vėl ta pati istorija, su ta pačia svajone! Turėti tokį auto modelį, kokį automobilį pats vairuoji.
Kolekcijoje stovintis toks pat, bet ne ta pats geltonas Honda S2000 modelis, man vėl nedavė ramybės! Šį kartą savaitgalio neužteko. Teko padirbėti dvi savaites grįžus namo po darbų.
O dar, bent ant modelio įgyvendinau planus kurių nespėjau padaryti ant sportinės Hondos.

Trumpai papasakosiu kaip visa tai dariau.
Pirmiausiai išardęs modelį apžiūrėjau kaip ir kur, ką sugebėsiu padaryti. Neįžiūrėjęs nieko neįmanomo ėmiausi darbų. Pirmiausiai išpjausčiau „kėbulą“ Poto iš močiutės „laikinai“ pasiskolinęs plastmasinius virbalus sudėjau saugos lankus.

Kadangi didžioji Honda yra su lygiu dugnu, tai ir modelis neišimtis – turi būti su lygiu dugnu.
Daug darbo pareikalavo „hard top‘o“ (kieto stogo) „over fender“ (antsparniu) ir „front lip‘o“ (priekinės lūpos) darymas.Po sunkiųjų darbų visada seka ir malonieji darbai. Tai dažymas, surinkinėjimas ir gražinimas.


Iš anksto žinodamas, kad reikės sportinių ratlankių, kuo panašesnių i tikruosius ratus, eBay‘juje susiradau ir nusipirkau iš anglų modeliuotojų ranku darbo ratus. Kainavo net 85Lt. (pats bazinis Honda S2000 modelis 110Lt. ) Tačiau šventam reikalui esant tai jau tampa nesvarbu. Gavęs siuntinuką, drebančiom rankom, išpakavęs stropiai suviniotus ratukus, „truputį“ gerokai nusivyliau. Pirma mintis buvo: pats tikrai geresnius padaryčiau, nei tuom užsiimantys anglų modeliuotojai! (nuotraukose broko neparodysiu)Taigi, modelis jau nudažytas, surinktas ir stovi ant ratų. Liko “nedrebančių rankų būrelio” darbas. Tačiau kaip tyčia rankos pradėjo drebėti. Teptukas neklausė, markeris nepaišė. (aš čia apie kniedžių paišymą) Kogero čia iš to džiaugsmo, kad projektas pavyko ir laikinai neužsitęsė. Na, bet visam šitam turiu pasiteisinantį posakis. “Į meno kūrinius niekas iš arti nežiūri” ;-)

Modelis jau pabaigtas. Svajonę galima kalt prie sienos. Žinoma liko porą smulkmenų kurias norėčiau pataisyti, bet kogero tai jau darysiu ant kitų modelių. Planuose eilėje jau laukia xtros Andriaus.K audi caupe, autochemijos Laimio.K Nissan 350Z. Ir dar niekam nežinomas, žinomo jauno lenktynininko Martyno.G Opel Speedsteris.

O gal ir tu nori tokio žaisliuko kokį pats vairuoji ? No problem! Parašyk man!

Visas nuotraukas iš darbo eigos rasite čia.Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungtiarba užsiregistruoti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
S2000.lt E-Paštas
Facebook

Vieša apklausa
Kokios spalvos S2000 Jums labiausiai patinka?

Juoda
Juoda
20% [463 Balsai]

Balta
Balta
29% [667 Balsai]

Sidabrinė
Sidabrinė
8% [186 Balsai]

Geltona
Geltona
27% [629 Balsai]

Mėlyna
Mėlyna
6% [131 Balsai]

Raudona
Raudona
8% [180 Balsai]

Kita
Kita
2% [41 Balsai]

Balsai: 2297
Pradėta: 2007.09.28 12:42