Rugsėjo 18-19 dienomis Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje su 2010-ųjų sezonu atsisveikins šalies automobilių žiedinių lenktynių meistrai. Čia rengiamos Lietuvos automobilių žiedinių lenktynių atvirojo čempionato ketvirtojo ir BMW taurės paskutiniojo etapų varžybos, o taip pat jau vienuoliktosios jų istorijoje 4 valandų lenktynės, kurių dalyviai šįkart varžysis dėl „Automotoprojektų“ taurės.

Sekmadienį paaiškės čempionai

Sezono pabaigtuvės rengiamos iškart po pirmųjų 1000 kilometrų lenktynių, kurios šį savaitgalį vyko Rygoje ir kuriose dalyvavo nemažai mūsų šalies žiedinių lenktynių meistrų. Todėl po šių varžybų išsaugoję techniką ir kiek atsipūtę žiedininkai tik dabar suskato aktyviau registruotis Lietuvos čempionato baigiamosioms varžyboms, po kurių paaiškės čempionai ir prizininkai.

images/photoalbum/album_56/kacerga046.jpg


Galingiausioje, pirmojoje „Baltic Open“ klasėje šalies čempiono laurus lems Roberto Graudinio ir Andriaus Firanto, po trijų etapų turinčių atitinkamai 120 ir 102 taškus, dvikova. Jei pirmenybių pradžioje Rygoje ir Kaune geriau sekėsi A. Firantui, vairuojančiam „Honda S2000“, tai užtikrintai laimėjęs abejas trečiojo etapo lenktynes, vykusias Piarnu (Estija), Lietuvos atvirojo čempionato lyderiu tapo R. Graudinis.
Siekiant čempiono titulo Kaune jam būtina laimėti vienerias lenktynes iš dvejų vyksiančių, o kitose finišuoti ne žemiau nei penktoje pozicijoje.

Robertą, vairuojantį BMW M3, tenkintų net ketvirtosios vietos abiejuose važiavimuose su sąlyga, kad Andrius paskutiniojo etapo lenktynėse neįsirašytų daugiau nei 45 taškų, prilygstančių pergalei vienose lenktynėse, o kitose – antrajai vietai.

Trečiąją vietą šioje klasėje su BMW M3 beveik užsitikrino Rytis Garbaravičius, solidžia persvara lenkiantis Rimantą Blažulionį, kuris dėl jo BMW 330D gedimo buvo priverstas atsisakyti batalijų, vykusių Kaune ir Piarnu.

Čempiono titulą „Baltic Open 2“ klasėje beveik užsitikrino ir Arūnas Granskas, vairuojantis „Honda Civic Type-R“. Jo įskaitinių taškų kraitį svariai papildė abejos laimėtos lenktynės Estijoje. Tad lemiamo etapo batalijas Arūnas pradeda turėdamas 131 tašką ir net 41 tašku lenkdamas artimiausią varžovą Raimondą Neverdauską, vairuojantį „Honda Civic“ automobilį.

Gerokai atkaklesnės kovos laukiama tarp pagrindinių pretendentų dėl trečiosios prizinės vietos - Sauliaus Vitkausko ir Dainiaus Matijošaičio, kurie abu vairuoja vienodus „Honda Civic“.

Tiek šių, tiek S1600, SP2000, B2000 ir BMW klasių sportininkai varžysis dvejose lenktynėse ir abejose sportininkams teks įveikti po 12 ratų arba 39,6 kilometro atstumus. Abejos lenktynės, įskaitant ir kvalifikacines, vyks sekmadienį, rugsėjo 19 d., o šeštadienį „Nemuno žiedo“ trasa skirta čempionato pabaigtuvėse dalyvaujančių sportininkų treniruotėms.

Beje, varžybų organizatoriai, stengdamiesi pagyvinti sezono pabaigtuves, į trasą kviečia ir visus automobilių sporto mėgėjus, kuriems rengiamos atskiros, neklasifikuojamos lenktynės. Jų automobiliams keliami minimalūs reikalavimai, tačiau lankai ir šalmai būtini. Mėgėjai varžysis dėl „Nemuno žiedo“ taurių.


Naujas Staipsnis paimtas iš delfi.lt čia
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungtiarba užsiregistruoti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
S2000.lt E-Paštas
Facebook

Vieša apklausa
Kokios spalvos S2000 Jums labiausiai patinka?

Juoda

Balta

Sidabrinė

Geltona

Mėlyna

Raudona

Kita