Peržiūrėti temą
Honda S2000 » Honda S2000 » Bendras
 Spausdinti temą
Maciau S2K
Aivaa3
Vakara salia kauno akropolio apie ~16val. gal kiek anksciau uzmatytas kogero Shummy ?
Redagavo Aivaa3 2009.10.11 15:21
 
Schummy
negali but, mano eske uzkasta garaze jau kokias dvi savaites Smile
O tai sidabrine AP2 matei ? Neteko dar tokios matyt kaune! Shock
Schummy prisegti paveiksliukai:
case.jpg

Redagavo Schummy 2009.10.11 16:15
www.s2000.lt/images/news/s2000log.jpg
 
nuno
Masonas Smile Ar jau vidus karbonu ispuostas? Cool
Honda DNA
red S2000 + red TypeR
 
Schummy
neaa dar vidus nejudintas. Pagal plana neatsilieku. Kol orai leidzia namo isore ir kiema susitvarkau. Tai namas jau pabaigtas, kiema jau ipusejau. O karbonai ir kiti malonumai bus salciam prasidejus kai kiemas bus baigtas.
Schummy prisegti paveiksliukai:
pakilimotakas.jpg

Redagavo Schummy 2009.10.11 19:35
www.s2000.lt/images/news/s2000log.jpg
 
Aivaa3
Kad ir kaip gaila maciau tik auto sona ir tai labai toli bet ratai tamsus o spalva kaip pas Shummaheri Smile
 
MTB
siandien vilnius kaunas autostradoi juoda ap1 pastebeta i kauno puse judanti. Gal kas is kolegu dziauges sauleta diena?
 
http://kitaip.tumblr.com/
Schummy
AP2 gal bet su AP1 ratlankiais?! Smile Julija turejo vairuot. Buvus Tomkos eske.
www.s2000.lt/images/news/s2000log.jpg
 
MTB
Schummy parašė:
AP2 gal bet su AP1 ratlankiais?! Smile Julija turejo vairuot. Buvus Tomkos eske.



na kiek mano zoom zoomas iziurejo tai ir priekines ir galines lempos ap1 buvo
 
http://kitaip.tumblr.com/
Schummy
Vaziuoju vakar sau ramei kaune savanoriu pr. Ziuriu kaskokia nereali mashina skersa is statojlo skersa isvaro! apsisuka iprastiniu budu ir numina. kol susigaudziau, ziuuriu SIDABRINE eske! nesu kaune sidabrines mates. Ir seip nesu tos eskes mates. Su juoda plionke ant priekinio stiklo.
www.s2000.lt/images/news/s2000log.jpg
 
kadras
ir dar su priekiniu sparnu is taves pirktu Grin VTEC
Redagavo kadras 2010.03.11 08:14
 
Schummy
aaaSmile db viskas jasna.
Tai kaip supratau gedima pasalino?!
www.s2000.lt/images/news/s2000log.jpg
 
kadras
jop, viskas gut Wink buvau savaitgali slalome Wink ble dar neturejau tokios auto,kad stock taip valdytus ;DVTEC
 
Schummy
tai db jau supratai kad accortd typeR ir S2000 visiskai skirtingi automobiliai ? Smile
www.s2000.lt/images/news/s2000log.jpg
 
Baisuoklis
Aš dabar kuo toliau tuo daugiau Vilniuj eskių pamatau, ar čia man taip pasiseka, ar jų vis daugėja? Pilnas centras dabar s2k Grin Šiandien pirmą kartą raudona pamačiau, trakų gatvėj...
 
Ahoy
Baisuoklis parašė:
Aš dabar kuo toliau tuo daugiau Vilniuj eskių pamatau, ar čia man taip pasiseka, ar jų vis daugėja? Pilnas centras dabar s2k Grin Šiandien pirmą kartą raudona pamačiau, trakų gatvėj...


Traku gatveje raudona turbut pirma s2k Lietuvoje. Dar i mokykla keliaudamas kokiais 2000aisiais ant jos seile varvinauSmile
 
Schummy
ooo Ahoy dar gyvas! Smile Atvarysi i eskiu myta ? dar niekad nebuvai! Privalai atvaryt! Smile

www.s2000.lt/images/news/s2000log.jpg
 
MTB
Pasirodo ne visos S2k ziemos miegu miega. Vakar ~22h Kestucio g. Julija su savo juodaja drauge pastebeta vaziuojanti
 
http://kitaip.tumblr.com/
Baisuoklis
As tai vos ne kiekviena diena matau raduona eske stovincia prie Lietuvos kino teatro, siandien labai apsnigta buvo, kuri laika nejudinta Smile Ir pilku neretai uzmatau centre
 
Japas
As ta raudona irgi pastoviai matauSmile kieno ji? gali pas mane garaze prisiglaust per ziemas, nes savaja ir tuoj konservuosiuSmile eskem vietos visada uzteks Grin
KaziuS2000
 
nuno
ta raudona Vaupsu seimynos AP1 yra ar ne pirmoji S2000 ant Lietuvos. respect savininkam, jei tiek metu ji tenkina ju poreikius.
Honda DNA
red S2000 + red TypeR
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
S2000.lt E-Paštas
Facebook

Vieša apklausa
Kokios spalvos S2000 Jums labiausiai patinka?

Juoda

Balta

Sidabrinė

Geltona

Mėlyna

Raudona

Kita